BAMBULE Leták 17.06 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

BAMBULE

Bambule je specializovaný obchod s hračkami, který se rozrostl z jedné pražské prodejny v roce 1994 na více než 20 kamenných prodejen v celé České republice a má také eshop. Nabízí široký sortiment hraček pro děti různého věku a vývojového stadia, včetně interaktivních a vzdělávacích hraček, a všechny hračky jsou pečlivě vybírány s ohledem na kvalitu a bezpečnost dětí. Pro zákazníky nabízí věrnostní program s různými výhodami, jako jsou slevy na nákupy, pozvání na akce a narozeninové dárky pro děti.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Bambule je specializovaný obchod s hračkami, který se nachází v České republice. Bambule se pyšní širokým sortimentem hraček, které jsou určeny pro děti různého věku a zahrnují nejen klasické hračky, ale i interaktivní a vzdělávací hračky.

Historie Bambule sahá do roku 1994, kdy byl první obchod otevřen v Praze. Od té doby se Bambule rozrostla a v současné době provozuje více než 20 kamenných prodejen v celé České republice. Bambule je dnes jedním z největších prodejců hraček v zemi.

V sortimentu Bambule najdete hračky pro děti různého věku a vývojového stadia. Nabízí například stavebnice, plyšové hračky, deskové hry, panenky, autíčka, modely, ale i interaktivní a vzdělávací hračky. Všechny hračky jsou pečlivě vybírány s ohledem na kvalitu a bezpečnost dětí.

V kamenných prodejnách Bambule můžete navíc využít služeb jako jsou dárkové balení, osobní vyzvednutí a návštěva dětského koutku, kde si děti mohou hrát a vyzkoušet si hračky před koupí. Výhodou Bambule je také jejich eshop, který nabízí stejný sortiment hraček jako kamenné prodejny a umožňuje rychlý a pohodlný nákup z pohodlí domova.

Bambule také nabízí věrnostní program pro své zákazníky, kteří se mohou stát členy jejich klubu. Výhody klubu zahrnují například slevy na nákupy, speciální nabídky, pozvání na akce a soutěže, ale také narozeninové dárky pro děti.

Otevírací doba kamenných prodejen se liší dle konkrétního místa, ale obvykle jsou otevřené všední dny od 9:00 do 18:00 hodin a o víkendech od 9:00 do 12:00 hodin. Eshop je otevřený 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.