Black Red White Leták 01.04 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

Black Red White

Black Red White je nábytkový řetězec nabízející moderní a funkční nábytek pro různé části domácnosti. Nabídka zahrnuje systémy pro snadné a rychlé zařízení interiéru, jako například systém Modo a systém Zonda. Black Red White má více než 20 kamenných prodejen v České republice a nabízí rychlé dodání, výhodné ceny, možnosti platby a dopravy, a také služby návrhářů.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Black Red White je významný nábytkový řetězec, který nabízí moderní a funkční nábytek pro interiéry. Historie této značky sahá až do roku 1991, kdy byla založena ve městě Biała Podlaska v Polsku. Dnes má Black Red White pobočky v mnoha zemích Evropy, včetně České republiky.

Nábytek Black Red White ČR nabízí širokou škálu produktů pro různé části domácnosti. V sortimentu najdete nábytek do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, kuchyně a koupelny. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly nejen estetické požadavky, ale také funkčnost a užitnou hodnotu.

Black Red White má pro své zákazníky vytvořené několik nábytkových systémů, které umožňují snadné a rychlé zařízení interiéru. Mezi nejoblíbenější patří systém Modo, který nabízí mnoho možností pro kombinování různých nábytkových prvků, a systém Zonda, který se zaměřuje na minimalistický design a jednoduché řešení pro malé prostory.

Otevírací doba kamenných prodejen Black Red White v České republice se může lišit podle konkrétního místa. Většinou jsou však prodejny otevřeny v pracovní dny od 9:00 do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 14:00. V online obchodě si můžete nakupovat kdykoli a z pohodlí domova.

V České republice má Black Red White více než 20 kamenných prodejen, které jsou rozmístěny po celé zemi. Mezi největší prodejny patří ty v Praze, Brně a Ostravě. V každé prodejně najdete kvalifikované prodejce, kteří vám rádi pomohou s výběrem a poradí s řešením vašeho interiéru.

Výhodou nákupu u Black Red White je nejen široká nabídka kvalitního nábytku, ale také rychlé dodání, výhodné ceny a možnost využití různých platebních a dopravních možností. Navíc můžete využít i služby návrhářů, kteří vám pomohou s kompletním řešením interiéru