COOP Leták 08.05 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

COOP

COOP je český řetězec supermarketů, který nabízí široký sortiment potravin a spotřebního zboží, včetně vlastních značek a výrobků. COOP je družstevním podnikem, který nabízí výhody pro své členy. COOP má dlouhou historii a nabízí služby jak v kamenných prodejnách, tak i online na svém eshopu.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

COOP je jednou z největších a nejstarších řetězců supermarketů v České republice, který se zaměřuje na nabídku kvalitních potravin, ale i spotřebního zboží. COOP je družstevním podnikem, kde členové mají právo hlasovat o podstatných záležitostech týkajících se podniku a mají také možnost si nákupy v COOPu vylepšit různými výhodami a slevami.

COOP nabízí široký sortiment potravin, včetně vlastních značek a výrobků. Vlastní značky jsou označeny logem COOP a nabízejí širokou škálu produktů, jako jsou mléčné výrobky, těstoviny, pečivo, mražené potraviny, sušenky a další. Tyto výrobky jsou vyrobeny z kvalitních surovin a jsou k dispozici za velmi příznivé ceny. Sortiment se pravidelně obměňuje a upravuje se podle aktuálních trendů a požadavků zákazníků.

COOP má dlouhou historii, která sahá až do roku 1863, kdy byl založen první družstevní spolek v Čechách. Od té doby se COOP rozrostl do celé řady kamenných prodejen po celé České republice. Současně však nabízí také své služby online, kde si mohou zákazníci objednat zboží přes eshop https://e-coop.cz a nechat si ho doručit přímo domů.

COOP je otevřený všem zákazníkům, a to včetně rodin s dětmi, seniorů a lidí se zvláštními potřebami. Kamenné prodejny jsou většinou otevřeny od pondělí do soboty od 7:00 do 20:00 a v neděli od 8:00 do 12:00. V některých prodejnách jsou navíc k dispozici další služby, jako jsou maso, pečivo a květiny.