COOP MORAVA Leták 08.05 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

COOP MORAVA

Obchodní řetězec Coop Morava nabízí širokou škálu potravin, drogerie a dalšího zboží za příznivé ceny, a to jak z domácí, tak zahraniční produkce. Nabídka zahrnuje bio a bezlepkové produkty a společnost má své vlastní značky, jako jsou Coop Morava, Prima a další. Řetězec má přes 1000 kamenných prodejen po celé Moravě, které se zaměřují na vysokou kvalitu služeb a spokojenost zákazníků.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Coop Morava je obchodní řetězec působící v České republice, který nabízí širokou škálu potravin, drogerie, ale i dalších zboží za příznivé ceny. Jeho nabídka je zaměřena především na kvalitní produkty od ověřených dodavatelů, a to jak z domácí, tak zahraniční produkce.

V nabídce obchodu Coop Morava najdeme produkty ze všech kategorií, ať už jde o čerstvé ovoce a zeleninu, uzeniny, maso, pečivo, cukrovinky, nebo drogerii, kosmetiku a výrobky pro domácnost. Široký sortiment zahrnuje i mnoho bio a bezlepkových produktů. Společnost má své vlastní značky, jako jsou např. Coop Morava, Prima, a další.

Coop Morava disponuje přes 1000 kamennými prodejnami po celéMoravě, které jsou většinou otevřeny v pracovní dny od rána do večera, v sobotu bývají otevřeny v kratších hodinách a v neděli jsou některé prodejny uzavřené. Zákazníci se mohou spolehnout na vysokou kvalitu služeb a příjemnou atmosféru při nákupech.

Historie obchodního řetězce Coop Morava sahá do roku 1992, kdy byla společnost založena a postupně se rozvíjela a expandovala do dalších oblastí.

Společnost kladě důraz na spokojenost svých zákazníků a snaží se jim poskytovat špičkové produkty za příznivé ceny, které si zákazníci oblíbili a jsou ochotni se k nim vracet. Coop Morava si zakládá na spolupráci s místními zemědělci a producenty, aby mohla nabízet co nejkvalitnější produkty z regionu.