DECATHLON Leták null ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

DECATHLON

Obchodní síť Decathlon se specializuje na prodej sportovního vybavení a oblečení pro různé druhy sportů. Nabízí široký sortiment produktů, včetně vlastních značek Tribord, Quechua, Domyos, Kalenji, Nabaiji a řadu doplňkových služeb, včetně poradenství a možnost vrácení zboží. Decathlon má v České republice více než 10 kamenných prodejen a moderní a intuitivní eshop s pravidelně aktualizovanou nabídkou.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Obchodní síť Decathlon je specializována na prodej sportovního vybavení a oblečení pro různé druhy sportů. V nabídce najdete široký sortiment produktů, jako jsou oblečení, obuv, sportovní vybavení pro kempování, jízdní kola, fitness a mnoho dalšího.

Decathlon nabízí také řadu doplňkových služeb pro zákazníky, jako je například poradenství v oblasti výběru sportovního vybavení nebo možnost vrácení zboží do 90 dnů od nákupu. Tuto službu poskytuje pomocí svého týmu kvalifikovaných sportovních konzultantů.

V rámci nabídky najdete produkty od nejvýznamnějších značek, jako jsou například Quechua, Domyos, Kalenji, Nabaiji a další. Decathlon také nabízí své vlastní značky, jako je například produktová řada Tribord, která zahrnuje sportovní vybavení a oblečení pro vodní sporty.

Obchodní síť Decathlon má v České republice více než 10 kamenných prodejen po celé zemi. Prodejny jsou moderní a přehledné, a umožňují zákazníkům jednoduše najít to, co hledají. Otevírací doba se může lišit v závislosti na konkrétní prodejně, ale většinou jsou prodejny otevřeny každý den v týdnu, včetně víkendů a svátků.

Pokud nemáte čas navštívit kamennou prodejnu, můžete využít také eshop Decathlon, který nabízí široký sortiment produktů a snadno se v něm orientuje. Eshop Decathlon je moderní a intuitivní a umožňuje zákazníkům snadno vybrat a objednat produkty.

Obchodní síť Decathlon byla založena v roce 1976 ve Francii a od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších prodejců sportovního vybavení na světě.