ELECTRO WORLD Leták 04.07 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

ELECTRO WORLD

Electroworld je velký obchodní řetězec, který se specializuje na prodej elektroniky a elektrospotřebičů v České republice. Firma nabízí širokou škálu produktů od největších značek, jako jsou Apple, Samsung, LG, Sony, Bosch, Siemens a dalších. Většina prodejen je otevřena od pondělí do soboty, ale otevírací doba se může lišit v závislosti na konkrétní prodejně, a nabízí také online eshop a mobilní aplikaci pro nákup z pohodlí domova.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Electroworld je velký obchodní řetězec zaměřený na prodej elektroniky a elektrospotřebičů v České republice. Firma byla založena v roce 1990 a od té doby se stala jedním z největších prodejců elektroniky v zemi.

Electroworld nabízí širokou škálu produktů od největších značek, jako jsou Apple, Samsung, LG, Sony, Bosch, Siemens a mnoho dalších. V nabídce najdete produkty jako jsou televize, notebooky, chladničky, mobilní telefony, reproduktory a mnoho dalšího. Electroworld se zaměřuje na kvalitu a spolehlivost svých produktů a nabízí zákazníkům záruku na všechny produkty.

Většina prodejen Electroworld je otevřena od pondělí do pátku od 9:00 do 20:00 a v sobotu od 9:00 do 18:00. Otevírací doba se může lišit v závislosti na konkrétní prodejně, ale většinou jsou prodejny otevřeny i v neděli a svátcích.

Pro ty, kteří preferují nákup z pohodlí domova, má Electroworld svůj eshop na adrese https://www.electroworld.cz/. Na webu můžete nakupovat kdykoliv a z jakéhokoliv místa. Eshop nabízí možnost vybrat si zboží z pohodlí domova a nechat si ho doručit až k domovu. Dále zákazníci mohou využít osobního odběru zboží v některé z kamenných prodejen Electroworld.

Kromě toho má Electroworld také mobilní aplikaci pro Android a iOS, která umožňuje zákazníkům nakupovat elektroniku a elektrospotřebiče přímo z mobilního zařízení. Aplikace nabízí také různé slevové akce a speciální nabídky pouze pro uživatele aplikace.

Electroworld se také zaměřuje na poskytování vynikajícího zákaznického servisu a nabízí různé služby, jako je rozvoz zboží, montáž a instalace, servis a záruční opravy.