Enapo Leták ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

Enapo

Enapo je česká maloobchodní síť prodejen, která se zaměřuje na prodej kvalitních a čerstvých výrobků každodenní potřeby. Enapo nabízí rozmanitý sortiment výrobků od tradičních regionálních dodavatelů a má vlastní značky, jako je AVE, Ríša, Exclusive of Nature a LIZY, které nabízejí kvalitní produkty za příznivé ceny.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Síť maloobchodních prodejen Enapo je výhradně českého původu a již více než 20 let se zaměřuje na prodej kvalitních a čerstvých výrobků každodenní potřeby v České republice.

Prodejny Enapo se nacházejí po celé České republice a jsou umístěny v tradičních lokalitách, obcích i městech, takže jsou vždy nablízku našim zákazníkům. Enapo nabízí sortiment kvalitních a čerstvých výrobků každodenní potřeby a příjemné a pohodlné nákupy.

Hlavní předností prodejen Enapo je rozmanitá nabídka pečiva, uzenářských a mléčných výrobků, lahůdek a salátů od tradičních regionálních dodavatelů, které u nás najdete v té nejlepší čerstvosti a kvalitě. Pestrost sortimentu je další výraznou hodnotou nabídky Enapo. Naši zákazníci u nás naleznou opravdu široký výběr známých a oblíbených výrobků a značek ze všech nejčastěji preferovaných skupin potravin.

Enapo má vlastní značky, které nabízejí kvalitní produkty za příznivé ceny.

Chcete při svých nákupech ušetřit, a přitom si nakoupit kvalitně? Značka AVE je pro vás tím správným a chytrým řešením při každodenních nákupech. Nabízí více jak dvě stovky různých výrobků každodenní spotřeby, které neustále inovujeme, abychom splnili přání a nároky našich zákazníků.

Oblíbený kamarád dětí klokánek Ríša je průvodcem široké skupiny výrobků se stejným názvem značky RÍŠA. Najdete tu pestrý sortiment výrobků ve veselých obalech určených především pro malé zákazníky.

Hledáte výjimečný produkt? Chcete obdarovat někoho blízkého něčím originálním? Nebo si dopřát něco exkluzivního pro slavnostní chvíli či jen pro zpestření všedního dne? Pod značkou Exclusive of Nature najdete prémiové výrobky, ze kterých si jistě vyberete tu správnou delikatesu. Značka LIZY představuje produkty z drogerie a hygienických potřeb, které jsou určené pro každodenní použití.

S výrobky značky LIZY PRAKTIK půjde úklid snadno a rychle! Vždy budete mít zářivě čistou kuchyň i spotřebiče, hygienicky čistou koupelnu i WC, voňavé a bělostné prádlo, naleštěný a uklizený domov bez námahy a také budete mít vždy po ruce praktické věci do domácnosti.