HORNBACH Leták 05.06 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

HORNBACH

Hornbach je řetězec stavebnin a zahradních center nabízející široký sortiment stavebního materiálu, nářadí, zahradní techniky a dalšího sortimentu za přijatelné ceny. Nabídka zahrnuje i služby pro zákazníky, jako jsou záruky na produkty, montáž, instalace, pronájem nářadí a dopravní služby. Prodejny Hornbach jsou navrženy tak, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám zákazníků a nabízejí mnoho možností pro výběr produktů.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Hornbach je řetězec stavebnin a zahradních center, který nabízí široký sortiment stavebního materiálu, nářadí, zahradní techniky a dalšího sortimentu pro kutily, řemeslníky a zahrádkáře. Řetězec Hornbach se zaměřuje na kvalitu a široký sortiment produktů, které jsou nabízeny za přijatelné ceny.

Sortiment Hornbach zahrnuje vše, co potřebujete pro stavební projekty, jako jsou stavební materiály, nářadí, koupelnové a kuchyňské doplňky, nábytek, osvětlení a zahradní techniku. Nabídka Hornbach je široká a výběr produktů je snadný díky přehledné prezentaci zboží v prodejnách a na internetových stránkách.

Hornbach nabízí také širokou škálu služeb pro zákazníky, jako jsou záruky na produkty, servis, montáž, instalaci, pronájem nářadí a dopravní služby. Hornbach se také snaží vytvořit příjemnou atmosféru pro zákazníky, kde mohou najít inspiraci a podporu pro své projekty.

Mobilní aplikace Hornbach umožňuje zákazníkům prohlížet si sortiment, objednávat zboží, sledovat objednávky a získávat informace o akcích a novinkách v obchodě. Hornbach má také internetový obchod, který je snadno dostupný z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu.

Prodejny Hornbach jsou rozprostřeny po celé České republice a jsou navrženy tak, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám zákazníků. Prodejny Hornbach jsou velké, přehledné a nabízejí mnoho možností pro výběr produktů. Otevírací doba se může lišit v závislosti na lokalitě, ale většinou jsou prodejny otevřeny od rána až do pozdních večerních hodin.

Historie Hornbach sahá až do roku 1877, kdy byla založena stavební firma v německém městě Bornheim. V roce 1968 byla otevřena první prodejna Hornbach v německém městě Landau. Od té doby se Hornbach postupně rozrůstal a dnes má více než 160 prodejen v 9 zemích.