Jena nábytek Leták ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

Jena nábytek

JENA nábytek je český řetězec s více než 25letou historií, který se specializuje na prodej nábytku a bytových doplňků po celé České republice. Sortiment JENA nábytku zahrnuje širokou škálu produktů pro domácnost, včetně kuchyňských stolů, obývacích stěn a sedacích souprav, ložnicového nábytku a bytových doplňků. Společnost nabízí i online nákup a speciální služby, jako jsou individuální návrhy interiérů a dodávky nábytku na zakázku.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

JENA nábytek je český řetězec specializovaný na prodej nábytku a bytových doplňků. Sídlo společnosti se nachází v Praze a působí po celé České republice. JENA nábytek se může pochlubit více než 25letou historií.

Sortiment společnosti JENA nábytek zahrnuje širokou škálu produktů pro domácnost. Mezi nejprodávanější patří kategorie kuchyňských stolů a židlí, obývacích stěn a sedacích souprav, ale také ložnicového nábytku a bytových doplňků jako jsou světla, koberce a závěsy. Pro zákazníky, kteří hledají kvalitní nábytek za příznivé ceny, nabízí společnost JENA nábytek široký výběr zahraničních i domácích značek.

Prodejny JENA nábytek najdete po celé České republice a nabízejí široký sortiment produktů. Zákazníci se mohou těšit na příjemné prostředí, přátelský personál a profesionální poradenství při výběru nábytku. V prodejnách najdete nejen nábytek, ale také doplňky, které dokonale doladí váš interiér.

Otevírací doba prodejen se může lišit v závislosti na konkrétní lokalitě. Většinou jsou však otevřeny od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 hodin, v sobotu od 9:00 do 16:00 hodin a v neděli jsou prodejny zavřené.

Společnost JENA nábytek umožňuje svým zákazníkům i nákup online. Vše, co musíte udělat, je projít si sortiment na oficiálních stránkách a vybrat si produkty, které si přejete koupit. Objednávky lze provést online nebo telefonicky a zboží lze doručit domů nebo vyzvednout v jedné z prodejen.

Společnost JENA nábytek se také snaží přinášet svým zákazníkům speciální služby, jako jsou například individuální návrhy interiérů a dodávky nábytku na zakázku.

Společnost také pravidelně nabízí různé slevy a akce