kika Leták 22.07 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

kika

Kika je prodejce nábytku a dekorací pro bytové interiéry, který má více než 80 prodejen po celé Evropě. Nabízí široký výběr produktů, včetně domácích spotřebičů a zahradního nábytku. Kika má 8 prodejen v ČR a nabízí kvalitní služby zákazníkům včetně online nákupu a montáže nábytku.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Kika je jedním z největších prodejců nábytku v České republice a celkově v Evropě. Společnost se zaměřuje na prodej nábytku a dekorací pro bytové interiéry, ale nabízí také mnoho dalších produktů, jako jsou domácí spotřebiče, koupelnové vybavení a zahradní nábytek. Sortiment zahrnuje různé styly nábytku, od moderních a minimalistických až po klasické a rustikální.

Kika byla založena v roce 1973 v Rakousku a dnes má více než 80 prodejen po celé Evropě, včetně několika v České republice. V ČR má Kika 8 prodejen umístěných v různých městech, jako jsou Praha, Brno, Ostrava, Plzeň a další. Prodejny jsou umístěny v obchodních centrech a nabízejí velký výběr produktů pro domácnost.

Otevírací doba prodejen se může lišit v závislosti na lokalitě, ale obecně jsou prodejny otevřené v pracovní dny od 9:00 do 20:00 hodin a o víkendu od 9:00 do 18:00 hodin. Kika se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb svým zákazníkům, proto jsou v prodejnách k dispozici i kvalifikovaní prodejci, kteří zákazníkům poskytnou odborné poradenství a pomohou jim vybrat si ten nejvhodnější produkt.

Kika také nabízí online nákup na svých internetových stránkách. Zákazníci mohou nakupovat z pohodlí domova a využít široký výběr produktů a služeb. K dispozici jsou také různé online platby a možnosti doručení. Kromě toho poskytuje Kika různé služby, jako jsou například montáže nábytku nebo rozvoz zboží a odvoz starého nábytku.