Nábytkáři Čech a Moravy Leták 01.06 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

Nábytkáři Čech a Moravy

Nábytkáři Čech a Moravy jsou řetězec nábytkových obchodů, které nabízejí široký sortiment nábytku a doplňků pro interiéry a exteríry za dostupné ceny. Pro zákazníky jsou k dispozici slevové akce a výprodeje, a také služby dopravy a montáže. Společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi má více než 20 prodejen po celé České republice s různou otevírací dobou.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Nábytkáři Čech a Moravy jsou řetězec nábytkových obchodů, které se nacházejí po celé České republice. Nabízejí široký sortiment nábytku, doplňků a bytových dekorací pro interiéry a exteríry. Sortiment zahrnuje kusový nábytek, sedací soupravy, ložnice, jídelny, kancelářský nábytek, matrace, zahradní nábytek, osvětlení, koberce, závěsy a doplňky do koupelen.

Nábytkáři Čech a Moravy se zaměřují na nabídku vysoké kvality za dostupné ceny. V obchodech se pravidelně pořádají slevové akce a výprodeje, které umožňují zákazníkům získat produkty za výhodné ceny. Zákazníci mají také možnost využít služby dopravy a montáže nábytku přímo doma.

Historie společnosti sahá až do roku 1994, kdy byla založena první prodejna v Náchodě. Postupně se společnost rozšířila a dnes provozuje více než 20 prodejen po celé České republice. Společnost se vyznačuje dlouholetou tradicí, zkušenostmi a kvalitou nabízených produktů.

Prodejny Nábytkáři Čech a Moravy se nacházejí v různých městech po celé České republice, jako například v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Hradci Králové a dalších. Otevírací doba se liší v závislosti na konkrétní prodejně, avšak většinou jsou prodejny otevřené od pondělí do pátku v době od 9:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 9:00 do 12:00 hodin.