okay Leták 15.05 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

okay

OKAY je řetězec prodejen specializující se na prodej elektrospotřebičů, nábytku a bytových doplňků. V České republice má více než 60 kamenných prodejen a eshop, nabízí také montáž, dopravu zboží a vyzvednutí zboží v okénku. Nabízí výrobky od různých výrobců a značek, včetně elektroniky pro domov, nábytku a bytových doplňků.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

OKAY je řetězec prodejen se specializací na prodej elektrospotřebičů, nábytku a bytových doplňků. V České republice je OKAY jedním z největších prodejců tohoto druhu a nabízí velký sortiment výrobků od různých výrobců a značek.

V nabídce OKAY naleznete širokou škálu elektrospotřebičů, jako jsou lednice, pračky, sporáky a klimatizace. OKAY také nabízí výběr nábytku a bytových doplňků, jako jsou postele, skříně, křesla, stolky a závěsy. Kromě toho nabízí OKAY širokou nabídku elektroniky pro váš domov, jako jsou televize, audio systémy a počítače.

Historie OKAY sahá až do roku 1994, kdy byla založena první prodejna v České republice. Od té doby se sítě obchodů OKAY postupně rozrůstají a dnes jsou k dispozici v mnoha zemích po celém světě. V České republice má OKAY více než 60 kamenných prodejen a vydejních míst, které jsou rozmístěny po celé zemi.

OKAY také nabízí svým zákazníkům možnost nakupovat přes svůj eshop, který je k dispozici 24 hodin denně. V eshopu najdete stejně širokou nabídku výrobků, jako v kamenných prodejnách. OKAY nabízí také služby jako montáž, doprava zboží a vyzvednutí zboží v okénku.

Otevírací doba se může lišit v závislosti na konkrétní prodejně. Většina prodejen OKAY je otevřená od pondělí do soboty v rozmezí od 9:00 do 20:00 hodin. Některé prodejny OKAY jsou také otevřené v neděli. Vydejní místa jsou obvykle otevřená v týdnu i o víkendu a jejich otevírací doba je flexibilní.