PEPCO Leták 11.07 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

PEPCO

PEPCO je mezinárodní řetězec s nízkými cenami, který nabízí oblečení a domácí potřeby. V České republice má více než 250 prodejen, nabídka obchodu zahrnuje oblečení pro celou rodinu, obuv, doplňky a mnoho dalšího. Většina prodejen je otevřena od pondělí do soboty od 9:00 do 20:00 hodin a v neděli od 9:00 do 18:00 hodin.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

PEPCO je mezinárodní řetězec obchodů s oblečením a domácími potřebami, který má v České republice více než 250 prodejen. Obchod PEPCO je známý svými velmi nízkými cenami a kvalitními výrobky, které jsou cenově dostupné pro široké spektrum zákazníků.

Nabídka obchodu PEPCO zahrnuje oblečení pro celou rodinu, obuv, doplňky, kosmetiku, zahrádkářské potřeby, kancelářské potřeby a mnoho dalšího. PEPCO nabízí také speciální kolekce, jako jsou kolekce pro domácí zvířata nebo sezónní kolekce, které jsou k dispozici pouze po omezenou dobu.

Obchod PEPCO má v ČR více než 250 prodejen, které jsou rozmístěny po celé republice. Všechny prodejny jsou moderní a dobře vybavené, což zajišťuje příjemnou nákupní zkušenost pro zákazníky. Většina prodejen je otevřena od pondělí do soboty od 9:00 do 20:00 hodin a v neděli od 9:00 do 18:00 hodin.

Historie obchodu PEPCO sahá do roku 2004, kdy byl založen v Polsku. Od té doby se řetězec rychle rozrůstal a v současné době má více než 2000 prodejen v 14 zemích světa. V České republice se PEPCO rychle etabloval jako oblíbený řetězec obchodů s cenově dostupnými výrobky.

Obchod PEPCO je ideální volbou pro zákazníky, kteří hledají kvalitní výrobky za nízké ceny. Nabídka obchodu je velmi rozmanitá a zákazníci si mohou být jisti, že najdou vše, co potřebují na jednom místě. PEPCO je mezinárodní řetězec, který se zaměřuje na poskytování kvalitních výrobků za nízké ceny a stále se rozšiřuje a zlepšuje své služby pro zákazníky.