pet center Leták null ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

pet center

Pet Center je obchodní řetězec pro chovatele domácích mazlíčků v České republice nabízející širokou škálu výrobků pro psy, kočky, hlodavce, ptáky, ryby a plazy. Má kamené prodejny v mnoha městech a internetový obchod otevřený 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pet Center nabízí neobvyklé produkty, kvalitní akvária, terária, klece a další zařízení pro domácí mazlíčky.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Pet Center je jedním z nejvýznamnějších obchodních řetězců pro chovatele domácích mazlíčků v České republice. Tento obchod nabízí širokou škálu výrobků pro psy, kočky, hlodavce, ptáky, ryby a plazy.

Jednou z hlavních výhod Pet Center je nabídka zboží, které nenajdete jinde. Společnost se specializuje na kvalitní a neobvyklé produkty, které jsou pro mnoho majitelů zvířat nezbytné. Kromě krmiv, doplňků a hraček pro zvířata je v obchodě také možné zakoupit kvalitní akvária, terária, klece a další zařízení pro domácí mazlíčky.

Pet Center provozuje kamené prodejny v mnoha městech po celé České republice. Tyto prodejny jsou otevřeny většinou od pondělí do soboty od 9 hodin ráno do 19 hodin večer a v neděli od 9 hodin ráno do 18 hodin večer. Pro zákazníky, kteří nemohou navštívit kamenou prodejnu, je k dispozici internetový obchod s širokým sortimentem zboží. Eshop Pet Centeru je otevřený 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Historie Pet Centeru sahá až do roku 1991, kdy byla společnost založena jako malý obchod s akvaristickým zbožím. Během let se firma rozrostla do několika měst v České republice a stala se jedním z nejvýznamnějších obchodních řetězců pro chovatele domácích mazlíčků. Díky svému vynikajícímu zboží, kvalitním službám a ochotnému personálu se Pet Center stal oblíbeným místem pro nákupy mnoha zákazníků.