PharmaPoint Leták 01.07 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

PharmaPoint

PharmaPoint je síť lékáren v České republice, specializující se na prodej léků a zdravotnických potřeb pro celou rodinu včetně domácích mazlíčků. Společnost nabízí svou vlastní značku Livsane, zahrnující široký sortiment zdravotnických pomůcek, doplňků stravy a kosmetických přípravků, a vyniká kvalifikovaným personálem poskytujícím individuální poradenství. Kromě kamenných prodejen, které jsou umístěny po celé České republice a nabízejí další služby, jako například testování glukózy v krvi, je k dispozici i internetová lékárna, která je otevřená 24/7.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

PharmaPoint je významným provozovatelem lékárenské sítě v České republice. Obchod se specializuje na prodej léků a zdravotnických potřeb pro celou rodinu, včetně domácích mazlíčků. Nabízí také svou vlastní značku Livsane, která zahrnuje široký sortiment zdravotnických pomůcek, doplňků stravy a kosmetických přípravků.

Jedním z hlavních specifik PharmaPointu je kvalifikovaný personál, který poskytuje individuální poradenství při výběru léků a zdravotnických potřeb. V lékárnách je také možné využít mnoho dalších služeb, jako například měření krevního tlaku, testování glukózy v krvi, nebo aplikace injekcí.

Kamené prodejny PharmaPointu jsou umístěny v celé České republice a jsou otevřeny většinou od pondělí do pátku od 8 hodin ráno do 7 hodin večer, v sobotu od 8 hodin ráno do 12 hodin odpoledne. Některé lékárny jsou otevřené i v neděli nebo na svátek, v takových případech jsou otevřené pouze v určitých hodinách.

PharmaPoint vyniká také svou internetovou lékárnou, která je otevřená 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Na webových stránkách je možné najít široký výběr léků a zdravotnických potřeb, včetně vlastní značky Livsane. Objednávky lze provést online a zboží je možné vyzvednout v některé z kamených prodejen nebo si nechat zboží doručit přímo domů.

Historie PharmaPointu sahá až do roku 1990, kdy byla společnost založena. Od té doby se rozrostla do sítě více než 130 lékáren po celé České republice. Společnost se zaměřuje na poskytování nejvyšší kvality služeb a kvalitních produktů za přijatelné ceny. Vlastní značka Livsane zahrnuje širokou škálu produktů, které jsou navrženy tak, aby uspokojily potřeby zákazníků všech věkových kategorií a s různými zdravotními potřebami.