PLANEO Leták 06.05 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

PLANEO

Planeo.cz je specializovaná síť prodejen s širokým sortimentem elektroniky v České republice. Síť nabízí kvalitní produkty za konkurenční ceny a snaží se nabízet výhodné slevy a akce pro své zákazníky. E-shop Planeo.cz je přívětivý a nabízí dopravu zdarma pro nákupy nad určitou částku a rychlé doručení.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Planeo.cz je specializovaná síť prodejen se širokým sortimentem elektroniky v České republice. Tato síť nabízí širokou škálu produktů od počítačů, mobilních telefonů, televizorů, spotřebičů, příslušenství a mnoho dalšího. Síť má nejen online obchod, ale také několik kamenných prodejen v různých městech po celé zemi.

Hlavním specifikem této sítě je nabídka kvalitních produktů za konkurenční ceny. Kromě toho se snaží nabízet i výhodné slevy a akce pro své zákazníky. Díky tomu se Planeo.cz stala oblíbenou volbou pro mnoho zákazníků, kteří hledají kvalitní produkty za rozumné ceny.

E-shop Planeo.cz je velmi přehledný a uživatelsky přívětivý. Zákazníci si mohou vybírat z široké škály produktů a mohou si zkontrolovat specifikace, recenze a fotografie před nákupem. Síť také nabízí dopravu zdarma pro nákupy nad určitou částku a rychlé doručení.

Kamenné prodejny Planeo.cz jsou rozmístěny po celé České republice a zákazníci mohou nakupovat nejen online, ale také v obchodě. V kamenných prodejnách si zákazníci mohou prohlédnout produkty na vlastní oči, poradit se s prodavači a případně je vyzkoušet. Otevírací doba se liší podle konkrétního města a prodejny, ale většinou jsou otevřeny od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 12 hodin.

Historie sítě Planeo.cz sahá až do roku 2003, kdy byla založena jako online obchod se zaměřením na počítačovou techniku. V průběhu let se sortiment rozšířil a síť se rozrostla na několik kamenných prodejen po celé České republice. Díky svému úspěchu a kvalitnímu servisu se Planeo.cz stala jedním z největších prodejců elektroniky na českém trhu.