ROSSMANN Leták 08.05 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

ROSSMANN

Rossmann je německý řetězec drogerií s více než 3 000 pobočkami v celé Evropě, včetně České republiky, kde provozuje více než 200 prodejen. Prodejny nabízejí širokou škálu produktů v oblasti kosmetiky, zdraví, péče o dítě, domácí chemie a mnoho dalšího, včetně vlastních značek Rossmann s vysokou kvalitou a příznivými cenami. Pro zákazníky je k dispozici také věrnostní program Rossmann Club a možnost nákupu v internetovém obchodě.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Rossmann je německý řetězec drogerií s více než 3 000 pobočkami v celé Evropě, včetně České republiky. V ČR provozuje Rossmann více než 200 prodejen a nabízí širokou škálu produktů v oblasti kosmetiky, zdraví, péče o dítě, domácí chemie a mnoho dalšího.

V Rossmannu najdete nejen produkty známých značek, ale také vlastní značky Rossmann, které jsou velmi oblíbené pro svou vysokou kvalitu a dostupnost za příznivé ceny. Nabídka vlastních značek zahrnuje kosmetiku, hygienické potřeby, potraviny a další zboží. Mezi nejoblíbenější patří například značka Rdeča, která nabízí vynikající kvalitu kosmetiky za velmi rozumnou cenu. Další oblíbenou značkou je Pure & Basic, která se specializuje na přírodní kosmetiku. V nabídce Rossmannu najdete i další vlastní značky, jako jsou Alterra, Sunozon nebo Domol.

Prodejny Rossmann jsou umístěny v mnoha městech a obcích po celé České republice. Většina prodejen je otevřena od pondělí do soboty od 8:00 do 20:00 a v neděli jsou otevřené některé vybrané prodejny. V případě potřeby si můžete zkontrolovat otevírací dobu konkrétní prodejny přímo na webových stránkách Rossmannu.

Kromě kamenných prodejen nabízí Rossmann také možnost nákupu v internetovém obchodě. Eshop Rossmannu je otevřen 24 hodin denně a nabízí široký sortiment produktů za příznivé ceny.

Rossmann Club je věrnostní program pro zákazníky Rossmannu. Členové klubu získávají výhody jako slevy, dárky k nákupu, exkluzivní nabídky a mnoho dalšího. Členství v Rossmann Clubu je zdarma a lze se do něj registrovat na webových stránkách Rossmannu nebo přímo v prodejně.

Historie Rossmannu sahá až do roku 1972, kdy byla založena první drogerie v Německu. Od té doby se Rossmann postupně rozrůstal a v současné době je zastoupen téměř po celé Evropě. V České republice se Rossmann etabloval v roce 1993, kdy otevřel svou první prodejnu v Praze. Od té doby se řetězec rozrostl a dnes má v České republice více než 200 prodejen.