SCONTO Leták 17.07 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

SCONTO

SCONTO je významným obchodním řetězcem s nábytkem, který nabízí moderní design a trendy. Prodejna nabízí širokou paletu nábytku pro obývací pokoje, ložnice, jídelny a kanceláře v kvalitě a ceně, což z ní dělá jednoho z nejvyhledávanějších prodejců nábytku v České republice. Prodejna má kamenné prodejny po celé České republice, které nabízejí příjemné prostředí pro nakupování nábytku a profesionální poradenství.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

SCONTO je významným obchodním řetězcem s nábytkem, který působí v České republice. Nabízí širokou paletu nábytku pro obývací pokoje, ložnice, jídelny a kanceláře. SCONTO se specializuje na moderní design a trendy. Obchodní řetězec vyniká kvalitou a cenou, což z něj dělá jednoho z nejvyhledávanějších prodejců nábytku v České republice.

V nabídce SCONTO najdete všechny druhy nábytku, od pohovek a sedacích souprav přes kuchyňské stoly a židle, až po postele a skříně. SCONTO také nabízí doplňky jako polštáře, deky a záclony. Mezi oblíbené vlastní značky patří například Meubletmoi, Contra nebo Home Fashion.

SCONTO má kamenné prodejny po celé České republice, které nabízejí příjemné prostředí pro nakupování nábytku. Otevírací doba je většinou od pondělí do soboty a zákazníci se mohou těšit na kvalitní služby a profesionální poradenství. SCONTO také nabízí online eshop, kde si zákazníci mohou prohlédnout a objednat nábytek z pohodlí svého domova.

SCONTO pravidelně pořádá akce a slevy pro své zákazníky, takže se vyplatí sledovat webové stránky a newsletter.

Historie SCONTO sahá do roku 1996, kdy byla první prodejna otevřena v Německu. Od té doby se řetězec postupně rozvíjel a dnes má tisíce prodejen po celé Evropě, včetně České republiky. První prodejna SCONTO v ČR byla otevřena v roce 2007 v Praze. Od té doby se SCONTO stává jedním z nejvýznamnějších prodejců nábytku v České republice.