Kaufland Beroun - obchody, otevírací doba, propagační letáky

Kaufland Beroun - obchody, otevírací doba, propagační letáky

Zde najdete všechny adresy sítě Kaufland a otevírací doby v Beroun. Aktuální propagační letáky obchodu Kaufland a nejnovější akce.

Zobrazit všechny adresy obchodů Kaufland

Lokalizace obchodů

V městě Beroun momentálně najdete 1 obchod Kaufland.

 • Otevírací doba:
  Pondělí:7:00 - 22:00
  Úterý:7:00 - 22:00
  Středa:7:00 - 22:00
  Čtvrtek:7:00 - 22:00
  Pátek:7:00 - 22:00
  Sobota:7:00 - 22:00
  Neděle:nedostatek informací

Nejnovější akční letáky Kaufland

Zkontrolujte aktuální propagační letáky sítě obchodů Kaufland ve městě Beroun, platné tento týden (13.05 - 19.05). Dostupné letáky: 1 a mnoho produktů za akční ceny a aktuální akce.

Obchodní řetězce v Beroun

Zobrazit všechny obchody

Kaufland je jedním z největších obchodních řetězců v České republice, nabízejícím širokou škálu zboží a služeb pro své zákazníky. Kaufland se soustředí na kvalitní sortiment potravin, drogerie, elektroniky, oblečení, kosmetiky, hraček a mnoho dalších produktů.

Historie obchodního řetězce Kaufland začala v roce 1984 v německém Neckarsulmu. Kaufland se od té doby rychle rozrůstal a v roce 1998 vstoupil na český trh. V současné době má v České republice více než 120 prodejen a zaměstnává tisíce lidí.

V prodejnách Kauflandu najdete kromě klasického sortimentu potravin také specializované oddělení s biopotravinami a bezlepkovými produkty. Široký sortiment nabízí také mnoho dalších výrobků jako jsou elektronika, kosmetika, hračky, zahradní nábytek, sportovní vybavení a mnoho dalšího.

Kaufland se snaží svým zákazníkům nabídnout nejen kvalitní produkty, ale také příznivé ceny. V prodejnách Kauflandu najdete pravidelné akce a slevy na mnoho produktů a každý týden také speciální nabídky.

Otevírací doba prodejen Kauflandu se může lišit v závislosti na konkrétní lokalitě, ale obvykle jsou otevřené od pondělí do soboty od 7:00 do 22:00 a v neděli jsou otevřené od 8:00 do 20:00. Kaufland také nabízí možnost nakupovat online na svých webových stránkách.

Kaufland má také vlastní zákaznickou kartu, která umožňuje získávat různé výhody a slevy na produkty v prodejnách Kauflandu. Zákaznická karta Kaufland je zdarma a získat ji můžete při návštěvě prodejny nebo přes internet.

Kromě toho Kaufland také nabízí mobilní aplikaci pro své zákazníky, která umožňuje snadný a rychlý přístup k sortimentu, aktuálním akcím a slevám, a možnost nákupu online. Mobilní aplikace Kaufland je zdarma ke stažení pro zařízení s operačním systémem Android a iOS