OBI Příbram - obchody, otevírací doba, propagační letáky

OBI Příbram - obchody, otevírací doba, propagační letáky

Zde najdete všechny adresy sítě OBI a otevírací doby v Příbram. Aktuální propagační letáky obchodu OBI a nejnovější akce.

Zobrazit všechny adresy obchodů OBI

Lokalizace obchodů

V městě Příbram momentálně najdete 1 obchod OBI.

 • Otevírací doba:
  Pondělí:8:00 - 20:00
  Úterý:8:00 - 20:00
  Středa:8:00 - 20:00
  Čtvrtek:8:00 - 20:00
  Pátek:8:00 - 20:00
  Sobota:8:00 - 20:00
  Neděle:8:00 - 20:00

V současné době neexistují žádné noviny řetězce OBI. Podívejte se na další nabídky, které by vás mohly zajímat.

Zkontrolujte aktuální propagační letáky sítě obchodů OBI ve městě Příbram, platné tento týden (26.02 - 03.03). Dostupné letáky: 6 a mnoho produktů za akční ceny a aktuální akce.

Obchodní řetězce v Příbram

Zobrazit všechny obchody

OBI je řetězec prodejen se specializací na prodej stavebnin, nářadí, domácích potřeb a zahradního vybavení. V České republice je OBI jedním z největších prodejců tohoto druhu a nabízí velký sortiment výrobků od různých výrobců a značek.

V nabídce OBI naleznete mnoho druhů stavebnin a nářadí, které můžete použít pro stavbu nebo renovaci vašeho domova. Mezi výrobky najdete například dlaždice, kuchyňské linky, dveře, okna a podlahové krytiny. OBI také nabízí velký výběr zahradního vybavení, jako jsou grily, zahradní nábytek, rostliny a zahradní náčiní. Kromě toho nabízí OBI širokou nabídku nábytku, spotřebičů a elektroniky pro váš domov.

Historie OBI sahá až do roku 1970, kdy byla založena první prodejna v Německu. Od té doby se sítě obchodů OBI postupně rozrůstají a dnes jsou k dispozici v mnoha zemích po celém světě. V České republice má OBI více než 20 prodejen, které jsou rozmístěny po celé zemi.

OBI také nabízí svým zákazníkům možnost nakupovat přes svůj eshop, který je k dispozici 24 hodin denně. V eshopu najdete stejně širokou nabídku výrobků, jako v kamenných prodejnách. OBI nabízí také služby jako montáž, doprava zboží a pronájem nářadí.

Otevírací doba se může lišit v závislosti na konkrétní prodejně. Většina prodejen OBI je otevřená od pondělí do soboty v rozmezí od 8:00 do 20:00 hodin. Pro zákazníky, kteří mají náročnější pracovní harmonogram, jsou některé prodejny otevřené také v neděli.