ASKO NÁBYTEK Leták 11.07 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

ASKO NÁBYTEK

Asko je obchodní řetězec specializující se na prodej nábytku a doplňků do bytu s více než 20 prodejnami v České republice. Nabízí kvalitní sortiment od renomovaných značek a poskytuje vynikající zákaznický servis, včetně služeb jako online nákup, montáž a doprava nábytku. Asko je součástí nadnárodního koncernu JYSK, který provozuje obchodní řetězce v mnoha zemích světa a patří mezi největší prodejce nábytku a doplňků do domácnosti v Evropě s celosvětově přes 2 800 prodejnami.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Asko je obchodní řetězec specializující se na prodej nábytku a doplňků do bytu s působností v České republice. Tento obchodní řetězec má více než 20 prodejen po celé zemi a nabízí široký sortiment kvalitního nábytku a doplňků od renomovaných značek.

Historie Aska sahá až do roku 1991, kdy byla otevřena první prodejna v Ostravě. Od té doby se řetězec rychle rozrůstal a v současné době provozuje více než 20 prodejen po celé České republice. Asko se zaměřuje na kvalitní sortiment a poskytování vynikajícího zákaznického servisu.

Prodejny Asko nabízejí široký sortiment nábytku a doplňků do bytu, včetně sedacích souprav, postelí, skříní, stolů a židlí. Sortiment Asko se zaměřuje na moderní a funkční design a výrobky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů.

Asko je známý také pro své služby, jako například možnost objednání a zakoupení nábytku online. Kromě toho, Asko nabízí také služby jako montáž a dopravu nábytku, což usnadňuje zákazníkům proces nakupování a instalace nábytku.

Asko je součástí nadnárodního koncernu JYSK, který provozuje obchodní řetězce v mnoha zemích světa. JYSK patří mezi největší prodejce nábytku a doplňků do domácnosti v Evropě a má celosvětově přes 2 800 prodejen