Astur & Qanto Leták 16.05 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

Astur & Qanto

Quanto je maloobchodní řetězec specializující se na prodej potravin, nápojů, domácích potřeb a kosmetiky v České republice. Nabízí široký sortiment výrobků od různých výrobců a značek včetně čerstvého ovoce, zeleniny, mléčných výrobků, pečiva, masa, nápojů, kosmetiky a hygienických potřeb. Kromě kamenných prodejen nabízí Quanto svůj vlastní věrnostní program Quanto Card, který umožňuje zákazníkům získat body za každý nákup a využít je k nákupu zboží za zvýhodněné ceny.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Quanto je maloobchodní řetězec se specializací na prodej potravin, nápojů, domácích potřeb a kosmetiky. V České republice je Quanto jedním z největších prodejců tohoto druhu a nabízí široký sortiment výrobků od různých výrobců a značek.

V nabídce Quanto naleznete mnoho druhů potravin, jako jsou čerstvé ovoce a zelenina, mléčné výrobky, pečivo, maso a mnoho dalšího. Quanto také nabízí širokou nabídku nápojů, včetně vína, piva a nealkoholických nápojů. Kromě toho nabízí Quanto kosmetiku a drogerii, jako jsou šampony, sprchové gely a další hygienické potřeby.

Historie Quanto sahá až do roku 1999, kdy byla založena první prodejna v České republice. Od té doby se sítě obchodů Quanto postupně rozrůstají a dnes jsou k dispozici v mnoha zemích po celém světě. V České republice má Quanto více než 80 kamenných prodejen, které jsou rozmístěny po celé zemi.

Quanto nabízí svým zákazníkům možnost nákupu v maloobchodních i velkoobchodních prodejnách. Maloobchodní prodejny jsou otevřené většinou od pondělí do soboty v rozmezí od 7:00 do 20:00 hodin. Velkoobchodní prodejny jsou určené pro zákazníky s větším nákupem a jsou otevřené většinou v pracovní dny.

Quanto nabízí také svůj vlastní věrnostní program pro zákazníky s názvem Quanto Card. Zákazníci, kteří mají kartu, získávají body za každý nákup v prodejnách Quanto, které poté mohou využít k nákupu zboží za zvýhodněné ceny.