Barvy a laky Leták null ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

Barvy a laky

Obchod Barvy a Laky nabízí široký sortiment produktů, včetně barev, laků, nátěrových hmot a malířských potřeb pro renovace a údržbu stavebních povrchů. Kromě kamenných prodejen v několika větších městech v České republice má také vlastní internetový obchod, kde zákazníci mohou objednat zboží a využít různé způsoby platby a doručení. V prodejnách i online obchodu jsou k dispozici kvalifikovaní prodejci, kteří zákazníkům poradí s výběrem správných produktů.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Obchod Barvy a Laky se specializuje na prodej barev, laků, nátěrových hmot, malířských potřeb a dalších produktů pro údržbu, renovaci a výrobu stavebních a dekorativních povrchů. Obchod je určen jak profesionálům, tak i běžným zákazníkům, kteří chtějí malovat svůj byt nebo dům.

Sortiment obchodu zahrnuje různé druhy barev a laků, jako jsou fasádní barvy, barvy do interiéru, lakované barvy, lakované nátěry, stavební barvy, primery a mnoho dalšího. Kromě toho obchod nabízí i malířské potřeby, jako jsou štětce, válce, pískování, stěrkování a další. V sortimentu jsou také nástroje pro přípravu povrchů, jako jsou brusky, struktury, hladidla a lepidla.

Obchod Barvy a Laky má v České republice několik prodejen, které jsou umístěny v Praze, Brně, Ostravě a dalších větších městech. Prodejny jsou přehledně uspořádány podle kategorií a zákazníci zde mohou najít kvalifikované prodejce, kteří jim poradí při výběru správných produktů a pomohou s nákupem.

Otevírací doba prodejen se může lišit v závislosti na lokalitě, ale obecně jsou prodejny otevřené v pracovní dny od 9:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 9:00 do 12:00 hodin.

Kromě kamenných prodejen má Barvy a Laky také svůj vlastní internetový obchod, kde si zákazníci mohou objednat zboží z pohodlí svého domova. Online obchod nabízí kompletní sortiment produktů, stejně jako prodejny v kamenné podobě. Zákazníci mohou využít různé způsoby platby, jako jsou bankovní převody, kreditní karty nebo platby při dobírce. Doručení probíhá prostřednictvím společnosti DPD nebo České pošty, v závislosti na výběru zákazníka.