BAUHAUS Leták 26.04 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

BAUHAUS

Bauhaus je obchodní řetězec, který se specializuje na stavební materiály, zahradní techniku a koupelnové vybavení. V České republice má 14 prodejen s bohatým sortimentem, dlouhou otevírací dobou a množstvím služeb, jako je řezání dřeva na míru nebo pronájem stavebních strojů. Nabízí značky jako Bosch, Makita, Kärcher, Fiskars nebo Weber.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Bauhaus je jedním z největších obchodních řetězců specializujících se na stavební materiály, zahradní techniku, koupelnové vybavení a mnoho dalšího. V České republice působí Bauhaus již od roku 1991, kdy otevřel svou první prodejnu v Praze. Dnes má Bauhaus v České republice celkem 14 kamenných prodejen, které nabízejí široký sortiment stavebních materiálů a zahradní techniky.

Sortiment v obchodech Bauhaus je velmi bohatý a zahrnuje nástroje, stavební materiály, koupelnové vybavení, osvětlení, zahradní nábytek, rostliny a mnoho dalšího. Všechny produkty jsou kvalitní a vybírány s ohledem na potřeby zákazníků.

Obchody Bauhaus jsou otevřeny celých sedm dní v týdnu a mají dlouhou otevírací dobu, aby se zákazníci mohli podívat na sortiment i po pracovní době. Prodejny jsou většinou otevřené od 8:00 do 20:00 hodin v pracovní dny a od 9:00 do 18:00 hodin o víkendech.

Kromě prodeje stavebních materiálů a zahradní techniky nabízí Bauhaus také řadu služeb. Mezi ty nejpopulárnější patří řezání dřeva na míru, pronájem stavebních strojů, servis zahradní techniky a prodej použitých výrobků.

V obchodech Bauhaus najdete také řadu značek, včetně Bosch, Makita, Kärcher, Fiskars, Weber a mnoho dalších. Tyto značky jsou velmi oblíbené mezi zákazníky, protože nabízejí špičkové produkty a dlouhodobou záruku.

Bauhaus je jedním z největších obchodních řetězců v oblasti stavebnictví a zahradní techniky v České republice. Díky širokému sortimentu, dlouhé otevírací době a řadě služeb si získal velké množství spokojených zákazníků. Pokud hledáte kvalitní stavební materiály, nářadí, zahrad