bauMax Leták 01.07 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

bauMax

BauMax je obchodní řetězec specializující se na prodej stavebního materiálu, nářadí, zahradní techniky a dalších potřeb pro domácí kutily a profesionály v České republice. V České republice má více než 30 prodejen, nabízí široký sortiment výrobků od předních výrobců a dodavatelů a otevřen je většinou od pondělí do pátku od 8:00 do 19:00 a o víkendech od 9:00 do 18:00. BauMax také nabízí online nákup a je oblíbeným místem pro domácí kutily, profesionály a zahradníky.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

BauMax je jedním z největších obchodních řetězců specializujících se na prodej stavebního materiálu, nářadí, zahradní techniky a dalších potřeb pro domácí kutily a profesionály v České republice. Tento obchodní řetězec má bohatou historii, která se datuje od roku 1976, kdy byla založena první prodejna bauMax v Rakousku. Od té doby se bauMax rozšířil do mnoha dalších zemí Evropy, včetně České republiky, kde má více než 30 prodejen.

Obchody bauMax v České republice se pyšní širokým sortimentem výrobků od předních výrobců a dodavatelů, včetně značek jako Makita, Bosch, Kärcher a mnoho dalších. K dispozici jsou zde materiály pro stavebnictví, elektroinstalace, instalace topení a mnoho dalšího. Pro zahrádkáře zde bauMax nabízí široký výběr zahradní techniky, květinářských potřeb, zahradního nábytku a dekorací.

Otevírací doba obchodů bauMax v České republice je většinou od pondělí do pátku od 8:00 do 19:00 a o víkendech od 9:00 do 18:00. Pro zákazníky, kteří nemohou navštívit obchod osobně, bauMax nabízí také online nákup, kde si mohou zákazníci objednat zboží z pohodlí svého domova a nechat si ho doručit až domů.

BauMax je součástí společnosti BauMax AG, která se zabývá prodejem stavebního materiálu a nářadí v několika zemích Evropy. V současné době má bauMax více než 140 prodejen v celé Evropě, z toho více než 30 v České republice. Obchodní řetězec bauMax je oblíbeným místem pro domácí kutily, profesionály a zahradníky, kteří hledají kvalitní a cenově dostupné výrobky pro své projekty.