BENU lékárna Leták 01.09 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

  1. Hlavní strana
  2. Obchody
  3. BENU lékárna
BENU lékárna

BENU lékárna

Lékárna Benu je významným obchodním řetězcem, specializujícím se na prodej léčivých přípravků, vitamínů, doplňků stravy a kosmetiky v České republice. Má více než 180 kamenných prodejen a e-shop, který je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nabízí věrnostní program Benu+ a informace o akcích, slevách a novinkách na svých webových stránkách.
0/5 hodnocení obchodu
Děkujeme za vaše hodnocení!

Nejnovější akční letáky BENU lékárna

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Mobilní aplikace
Reklama

Lékárna Benu je jednou z největších sítí lékáren v České republice. Tento obchodní řetězec je specializovaný na prodej léčivých přípravků, vitamínů, doplňků stravy a kosmetiky. V lékárně Benu najdete široký sortiment zboží, který zahrnuje vše od obecných léků až po specializované přípravky pro děti, sportovce, kojící matky a seniory.

Lékárna Benu se může pochlubit bohatou historií, která sahá až do roku 1998, kdy byla založena první lékárna pod značkou Benu v Německu. Od té doby se lékárna Benu rozrostla do celé řady zemí, včetně České republiky. V současné době provozuje Benu v České republice více než 180 kamenných prodejen a také e-shop, který je pro zákazníky dostupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Otevírací doba lékáren Benu se může mírně lišit v závislosti na konkrétní prodejně. Většinou jsou ale otevřeny od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 a o víkendech od 9:00 do 19:00. V některých prodejnách jsou také k dispozici služby jako je například laboratoř nebo konzultace s odborným personálem.

Lékárna Benu nabízí výrobky předních značek, jako jsou například Avene, Vichy, La Roche-Posay, Bioderma, Eucerin a mnoho dalších. Zákazníci mají také možnost využít věrnostní program Benu+, díky kterému získají výhody a slevy při nákupu.

Lékárna Benu se také snaží být co nejvíce přístupná a komunikativní. Na webových stránkách Benu najdete informace o akcích a slevách, aktuálních nabídkách a novinkách, stejně tak jako odborné rady od lékárníků a farmaceutů.

Vzhledem k množství kamenných prodejen v České republice má Lékárna Benu velmi silnou pozici na trhu s lékárenskými výrobky. Stejně tak je však významným hráčem na trhu s e-shopy, protože nabízí celou řadu výhod pro zákazníky.

Reklama