BENU lékárna Leták 01.05 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

BENU lékárna

Lékárna Benu je významným obchodním řetězcem, specializujícím se na prodej léčivých přípravků, vitamínů, doplňků stravy a kosmetiky v České republice. Má více než 180 kamenných prodejen a e-shop, který je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nabízí věrnostní program Benu+ a informace o akcích, slevách a novinkách na svých webových stránkách.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Lékárna Benu je jednou z největších sítí lékáren v České republice. Tento obchodní řetězec je specializovaný na prodej léčivých přípravků, vitamínů, doplňků stravy a kosmetiky. V lékárně Benu najdete široký sortiment zboží, který zahrnuje vše od obecných léků až po specializované přípravky pro děti, sportovce, kojící matky a seniory.

Lékárna Benu se může pochlubit bohatou historií, která sahá až do roku 1998, kdy byla založena první lékárna pod značkou Benu v Německu. Od té doby se lékárna Benu rozrostla do celé řady zemí, včetně České republiky. V současné době provozuje Benu v České republice více než 180 kamenných prodejen a také e-shop, který je pro zákazníky dostupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Otevírací doba lékáren Benu se může mírně lišit v závislosti na konkrétní prodejně. Většinou jsou ale otevřeny od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 a o víkendech od 9:00 do 19:00. V některých prodejnách jsou také k dispozici služby jako je například laboratoř nebo konzultace s odborným personálem.

Lékárna Benu nabízí výrobky předních značek, jako jsou například Avene, Vichy, La Roche-Posay, Bioderma, Eucerin a mnoho dalších. Zákazníci mají také možnost využít věrnostní program Benu+, díky kterému získají výhody a slevy při nákupu.

Lékárna Benu se také snaží být co nejvíce přístupná a komunikativní. Na webových stránkách Benu najdete informace o akcích a slevách, aktuálních nabídkách a novinkách, stejně tak jako odborné rady od lékárníků a farmaceutů.

Vzhledem k množství kamenných prodejen v České republice má Lékárna Benu velmi silnou pozici na trhu s lékárenskými výrobky. Stejně tak je však významným hráčem na trhu s e-shopy, protože nabízí celou řadu výhod pro zákazníky.