CBA Leták 08.05 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

CBA

CBA je významný český řetězec supermarketů nabízející široký sortiment potravin, drogerie a dalšího zboží pro domácnost, včetně regionálních potravin a bio produktů. CBA má více než 170 kamenných prodejen v České republice s různou otevírací dobou. Na webových stránkách CBA můžete najít aktuální letáky, akce, recepty na vaření a informace o nutričních hodnotách produktů.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

CBA je významný český řetězec supermarketů, který nabízí široký sortiment potravin, drogerie a dalšího zboží pro domácnost. Historie CBA sahá až do roku 1990, kdy byl první supermarket otevřen v Plzni. Dnes má CBA pobočky po celé České republice a patří mezi největší a nejdůležitější řetězce na trhu.

Sortiment CBA zahrnuje potraviny, nápoje, čerstvé pečivo, zeleninu a ovoce, maso a uzeniny, ryby a další produkty pro domácnost, jako jsou drogerie, kosmetika, čisticí a prací prostředky a papírové zboží. V sortimentu najdete také regionální potraviny a bio produkty. CBA klade důraz na kvalitu a čerstvost produktů a spolupracuje s místními dodavateli.

Otevírací doba CBA se liší podle konkrétního místa, ale většinou jsou prodejny otevřeny v pracovní dny od 7:00 do 21:00 a v sobotu a neděli od 8:00 do 20:00. V některých větších prodejnách najdete i samoobslužné pokladny, které umožňují rychlý a snadný nákup.

CBA má v České republice více než 170 kamenných prodejen, které jsou rozmístěny po celé zemi. Mezi největší prodejny patří ty v Praze, Brně a Ostravě. V každé prodejně najdete širokou nabídku produktů a kvalifikované zaměstnance, kteří vám rádi poradí s výběrem a odpoví na vaše dotazy.

Jednou z výhod nákupu u CBA je možnost využití jejich webových stránek, kde najdete nejen aktuální letáky a akce, ale také recepty na vaření. Na stránkách najdete různé recepty od snadných a rychlých jídel až po složitější pokrmy pro více zkušené kuchaře. Navíc se na stránkách dozvíte i informace o nutričních hodnotách produktů a mnoho dalšího.