Coop Trefa Leták 08.05 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

Coop Trefa

Coop Trefa je moderní obchodní řetězec s třiceti kamennými prodejnami po celé České republice, který nabízí potraviny, drogistické zboží a další sortiment. Nabídka zahrnuje i výrobky vlastních značek Trefa Selection a Trefa Bio, které jsou vyráběny pod přísným dohledem s důrazem na kvalitu surovin a výrobních postupů. Coop Trefa se snaží neustále inovovat a rozšiřovat svou nabídku, nabízí pravidelné slevy a akce a většina prodejen je otevřena od 7:00 do 21:00 hodin včetně víkendů a svátků.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Coop Trefa je moderní obchodní řetězec, který se zaměřuje na prodej potravin, drogistického zboží a dalšího sortimentu. Coop Trefa má přes tři desítky kamenných prodejen po celé České republice a svou nabídku rozšiřuje také o možnost online nákupu.

V nabídce obchodů Coop Trefa najdete kromě potravin také další sortiment, jako jsou drogerie, čisticí prostředky, kosmetiku, domácí potřeby a mnoho dalšího. Řetězec se zaměřuje na kvalitní zboží od ověřených výrobců, ale nabízí také své vlastní značky, jako je například Trefa Selection nebo Trefa Bio.

Trefa Selection nabízí kvalitní potraviny a výrobky pro každodenní použití za příznivé ceny. Tato značka je vyráběna pod přísným dohledem a s důrazem na kvalitu surovin a výrobních postupů. Trefa Bio zase nabízí produkty z biologického zemědělství, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zdraví člověka.

Obchody Coop Trefa jsou otevřeny většinou každý den v týdnu, včetně víkendů a svátků. Otevírací doba se může lišit v závislosti na konkrétní prodejně, ale většinou jsou prodejny otevřeny od 7:00 do 21:00 hodin.

Obchodní řetězec Coop Trefa vznikl v roce 1994 a postupně se rozvíjel a expandoval do dalších regionů České republiky. V současné době se řetězec snaží neustále inovovat a rozšiřovat svou nabídku, aby uspokojil potřeby co největšího počtu zákazníků. Kromě kvalitních výrobků a vstřícného přístupu personálu nabízí Coop Trefa také pravidelné slevy a akce pro své zákazníky.