dm Leták 04.04 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

dm

Dm drogerie je jeden z největších řetězců drogerií v ČR, který nabízí kosmetické a drogistické výrobky. Řetězec má více než 230 kamenných prodejen po celé zemi a v současnosti se snaží rozšířit svou působnost o dalších 10 nových prodejen. Dm drogerie se zaměřují na rozvoj svého internetového obchodu, kde si zákazníci mohou objednat zboží s možností osobního odběru v prodejnách dm drogerie nebo doručení přímo na adresu.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Dm drogerie je jedním z největších řetězců drogerií v České republice, který se specializuje na prodej kosmetických a drogistických výrobků. Společnost dm drogerie byla založena v roce 1973 v Německu a v České republice působí od roku 1993. V současnosti má dm drogerie v ČR více než 230 kamenných prodejen a v roce 2022 plánuje otevřít dalších 10 nových prodejen.

Jednou z výhod nákupu v dm drogeriích je velký výběr vlastních značek, které jsou cenově dostupné a vynikající kvality. Mezi nejznámější značky patří Balea, Alverde, Sundance, trend IT UP a další. Nabídka zboží zahrnuje kosmetiku, drogistické a zdravotnické potřeby, biopotraviny a další.

Otevírací doba dm drogerií se může lišit v závislosti na konkrétní lokalitě, většina prodejen je však otevřena každý den včetně víkendů. V průměru jsou dm drogerie otevřeny od 8:00 do 20:00 hodin.

V posledních letech se dm drogerie zaměřily také na rozvoj svého internetového obchodu, který je dostupný na adrese dm.cz. Zákazníci si mohou objednat zboží z pohodlí domova a využít možnosti osobního odběru v prodejnách dm drogerie nebo doručení přímo na adresu.