Dr. Max Leták 01.04 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

Dr. Max

Síť lékáren Dr.Max je jednou z největších v ČR a nabízí širokou škálu zdravotnických produktů a drogistických výrobků. V nabídce jsou i vlastní značky, jako Biomedica, Dermacol, Bioderma nebo Aboca. Má více než 350 kamenných prodejen a online eshop, který nabízí výhodné slevy a akce.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Dr.Max je jednou z největších obchodních sítí lékáren v České republice s velkým počtem kamenných prodejen a online eshopem. Síť lékáren Dr.Max nabízí širokou škálu zdravotnických produktů, léků na předpis i bez předpisu, doplňků stravy, kosmetiky a dalších drogistických výrobků.

Jednou z hlavních předností této sítě lékáren je nabídka vlastních značek, které jsou kvalitní, ověřené a cenově dostupné. Mezi nejznámější značky patří například Biomedica, Dermacol, Bioderma nebo Aboca.

Další výhodou pro zákazníky je karta věrnostního programu Dr.Max Východ, která umožňuje sbírat body a využívat slevy a další výhody.

Síť lékáren Dr.Max má v České republice více než 350 kamenných prodejen, které jsou otevřeny většinou od pondělí do soboty od rána do večera, v některých případech dokonce i o víkendech a svátcích.

Kromě kamenných prodejen je pro zákazníky k dispozici i online eshop https://www.drmax.cz, který umožňuje objednávky z pohodlí domova a nabízí rychlé doručení zboží. Eshop Dr.Max.cz nabízí mnoho slev a akcí, takže je výhodnější než kamenné prodejny.

Historie sítě lékáren Dr.Max se začala psát v roce 1995, kdy byla založena první lékárna v Brně. Postupem času síť lékáren Dr.Max rozšířila své působení na další města a postupně se stala jedním z největších hráčů na trhu s drogistickými výrobky v České republice.