ESO Leták 15.05 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

ESO

Eso market je síť maloobchodních prodejen, která byla založena v roce 1991 v České republice a nabízí vysokou kvalitu produktů včetně speciálních produktů pro osoby s intolerancí na laktózu, glutén nebo cukr a biopotravin. Prodejny jsou navrženy tak, aby zákazníci mohli snadno nakupovat a aby měli přehled o sortimentu. Eso market má více než 140 prodejen po celé České republice s otevírací dobou většinou od 8:00 do 20:00, některé prodejny jsou otevřeny i v neděli a svátcích.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Síť Eso market byla založena v roce 1991 v České republice a od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů v oboru maloobchodního prodeje potravin.

Specifikem obchodů Eso market je důraz na vysokou kvalitu produktů, což je patrné nejen z sortimentu, ale také z jejich způsobu skladování a prezentace v prodejnách. Prodejny jsou navrženy tak, aby zákazníci mohli snadno nakupovat a aby měli přehled o sortimentu. Kromě toho, jsou v prodejnách nabízeny také zahraniční produkty, díky čemuž si zákazníci mohou vychutnat chuť exotických potravin.

Sortiment Eso marketu zahrnuje širokou škálu potravin, jako jsou čerstvé ovoce a zelenina, mléčné výrobky, maso a ryby, pečivo a sladkosti, ale také koření, těstoviny a další produkty. Důraz je kladen na kvalitu, což znamená, že zákazníci mohou očekávat vynikající chuť a čerstvost produktů.

V nabídce Eso marketu jsou také speciální produkty pro osoby s intolerancí na laktózu, glutén nebo cukr. Kromě toho, jsou k dispozici také biopotraviny, které jsou pěstovány bez použití chemických hnojiv a pesticidů.

Prodejny Eso market jsou otevřeny po celý týden a většina z nich má otevírací dobu od 8:00 do 20:00. V některých lokalitách jsou prodejny otevřeny i v neděli a svátcích.

Historie Eso marketu začala v roce 1991, kdy byl otevřen první obchod v Praze. V roce 2001 byla síť rozšířena do celé republiky a v současné době má více než 140 prodejen po celé České republice.