GLOBUS Leták 24.07 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

GLOBUS

Globus je řetězec hypermarketů, který nabízí širokou škálu produktů a služeb pro zákazníky. Sortiment zahrnuje potraviny, spotřební zboží, elektroniku, drogerii, zahradní nářadí, nábytek a další produkty. Globus má také internetový obchod iglobus.cz, kde mohou zákazníci nakupovat a objednávat zboží.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Globus je řetězec hypermarketů v České republice, který se specializuje na prodej potravin, spotřebního zboží a dalších produktů. Globus nabízí širokou škálu produktů a služeb pro zákazníky.

V současnosti po celé České republice jako Globus hypermarket najdeme 15 obchodů. Každá provozovna Globus má svoje vlastní pekařství, kde se každý den připravuje čerstvé pečivo, a řeznictví, které je vyhlášené svými uzenářskými výrobky i čerstvým masem.

Sortiment Globusu zahrnuje potraviny, spotřební zboží, elektroniku, drogerii, zahradní nářadí, nábytek a další produkty. V prodejnách Globus jsou zákazníkům k dispozici množství informací o produktech, včetně fotografií, popisu, technických specifikací, cen a dalších parametrů. Sortiment Globusu zahrnuje jak značkové produkty, tak i produkty vlastních značek Globus.

Nabídka Globusu zahrnuje také služby, jako jsou potravinové nákupy, servis, zákaznická linka, dárek pro novorozence, prodejna květin a mnoho dalšího. Pro zákazníky je k dispozici také věrnostní program, který umožňuje sbírat body za nákupy a poté je vyměnit za různé benefity, jako jsou slevy na nákupy, dárky a další.

Globus má také internetový obchod iglobus.cz, který je snadno dostupný z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu. Na webu iglobus.cz jsou zákazníkům k dispozici množství informací o produktech, včetně popisu, fotografií, technických specifikací a cen. Zákazníci mohou objednat produkty přes internet a buď si je nechat doručit domů nebo si je vyzvednout v prodejně Globus.

Prodejny Globus jsou rozprostřeny po celé České republice, což umožňuje snadnou dostupnost pro zákazníky. Většina prodejen je otevřena 7 dní v týdnu, včetně svátků a nedělí. Otevírací doba se může lišit v závislosti na lokalitě, ale většinou jsou prodejny otevřeny od rána až do pozdních večerních hodin.