IDEA Leták 15.05 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

IDEA

IDEA je skandinávský nábytkový obchodní řetězec s prodejnami po celé České republice, nabízející nábytek do různých místností domu. Prodejny mají moderní a inspirativní prostředí a jsou otevřené každý den. Nákup na splátky je možný buď s nulovým úrokem ve spolupráci s českým finančním ústavem, nebo prostřednictvím kreditní karty.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

IDEA je obchodní síť se skandinávským nábytkem, která působí v České republice. Sortiment této obchodní sítě zahrnuje nábytek do obývacích pokojů, kuchyní, ložnic, dětských pokojů a dalších místností.

Historie obchodní sítě IDEA sahá až do roku 1996, kdy byla založena v Dánsku. Od té doby se rozšířila do mnoha zemí po celém světě, včetně České republiky, kde má několik prodejen.

V České republice najdete prodejny IDEA například v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Hradci Králové a dalších městech. Všechny prodejny mají moderní a příjemné prostředí, které je plné inspirace pro váš domov.

Prodejny IDEA jsou otevřeny každý den, včetně víkendů a svátků. Otevírací doba se může v jednotlivých prodejnách lišit, ale obvykle jsou otevřené od rána do večera.

Pokud si přejete nábytek z obchodní sítě IDEA zakoupit na splátky, máte na výběr ze dvou možností. První možností je nákup na splátky s nulovým úrokem, který nabízí obchodní síť IDEA ve spolupráci s jedním z českých finančních ústavů. Druhou možností je nákup na splátky prostřednictvím vaší kreditní karty.