Kaufland Leták 24.07 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

Kaufland

Kaufland je jeden z největších obchodních řetězců v České republice, který nabízí široký sortiment potravin, drogerie, elektroniky, oblečení, kosmetiky a dalších produktů. Řetězec má více než 120 prodejen v České republice s možností nakupování online. Kaufland nabízí také zákaznickou kartu a mobilní aplikaci se speciálními nabídkami a slevami.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Kaufland je jedním z největších obchodních řetězců v České republice, nabízejícím širokou škálu zboží a služeb pro své zákazníky. Kaufland se soustředí na kvalitní sortiment potravin, drogerie, elektroniky, oblečení, kosmetiky, hraček a mnoho dalších produktů.

Historie obchodního řetězce Kaufland začala v roce 1984 v německém Neckarsulmu. Kaufland se od té doby rychle rozrůstal a v roce 1998 vstoupil na český trh. V současné době má v České republice více než 120 prodejen a zaměstnává tisíce lidí.

V prodejnách Kauflandu najdete kromě klasického sortimentu potravin také specializované oddělení s biopotravinami a bezlepkovými produkty. Široký sortiment nabízí také mnoho dalších výrobků jako jsou elektronika, kosmetika, hračky, zahradní nábytek, sportovní vybavení a mnoho dalšího.

Kaufland se snaží svým zákazníkům nabídnout nejen kvalitní produkty, ale také příznivé ceny. V prodejnách Kauflandu najdete pravidelné akce a slevy na mnoho produktů a každý týden také speciální nabídky.

Otevírací doba prodejen Kauflandu se může lišit v závislosti na konkrétní lokalitě, ale obvykle jsou otevřené od pondělí do soboty od 7:00 do 22:00 a v neděli jsou otevřené od 8:00 do 20:00. Kaufland také nabízí možnost nakupovat online na svých webových stránkách.

Kaufland má také vlastní zákaznickou kartu, která umožňuje získávat různé výhody a slevy na produkty v prodejnách Kauflandu. Zákaznická karta Kaufland je zdarma a získat ji můžete při návštěvě prodejny nebo přes internet.

Kromě toho Kaufland také nabízí mobilní aplikaci pro své zákazníky, která umožňuje snadný a rychlý přístup k sortimentu, aktuálním akcím a slevám, a možnost nákupu online. Mobilní aplikace Kaufland je zdarma ke stažení pro zařízení s operačním systémem Android a iOS