LIDL Leták 25.09 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

LIDL

LIDL

LIDL je německý řetězec supermarketů nabízející široký sortiment potravin a dalšího zboží za nízké ceny. Obchod má přívětivý vstup, prostorné parkoviště a všechny produkty jsou řazeny logicky a přehledně. V nabídce jsou také potraviny pro speciální stravování, kosmetika, oblečení, sportovní potřeby a další produkty za velmi konkurenceschopné ceny.
4.7/5 hodnocení obchodu
Děkujeme za vaše hodnocení!

Nejnovější akční letáky LIDL

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Mobilní aplikace
Reklama

Obchod LIDL je to německý řetězec supermarketů, který nabízí široký sortiment potravin a dalšího zboží za nízké ceny.

Obchod má prostorné parkoviště a je v příjemné lokalitě s dobrým přístupem ze silnice. Vstup do obchodu je velmi přívětivý, s dostatkem košíků a vozíků pro zákazníky.

Uvnitř obchodu jsou všechny produkty řazeny logicky a přehledně. Zákazníci si mohou vybrat ze širokého sortimentu potravin, včetně čerstvého ovoce a zeleniny, mléčných výrobků, masa a ryb, pečiva, sušenek a sladkostí a mnoha dalších výrobků. V nabídce jsou také potraviny pro speciální stravování, jako jsou bezlepkové a vegetariánské produkty.

Kromě potravinového sortimentu LIDL nabízí také širokou škálu dalšího zboží, jako jsou drogerie, kosmetika, oblečení, sportovní potřeby a mnoho dalších produktů. Všechny výrobky jsou nabízeny za velmi konkurenceschopné ceny.

V obchodě je k dispozici příjemný personál, který je ochotný pomoci s jakýmkoli dotazem nebo problémem. Pokladny jsou rychlé a efektivní, takže zákazníci mohou své nákupy snadno zaplatit.

Celkově je obchod LIDL v České republice příjemným a přehledným supermarketem s širokým sortimentem potravin a dalšího zboží za velmi nízké ceny.

Reklama