makro Leták 17.07 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

makro

Makro je obchodní řetězec zaměřený na profesionální zákazníky a podnikatele. Nabízí široký sortiment produktů včetně potravin, nápojů, spotřebního zboží, techniky, kosmetiky a dalšího sortimentu. Makro poskytuje také řadu služeb jako prodejní poradenství, dodávky zboží, servis a opravy, školení pro zaměstnance a mnoho dalšího.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Makro je velký obchodní řetězec, který je zaměřený na profesionální zákazníky a podnikatele. V České republice je tato společnost velmi dobře zavedená a nabízí širokou škálu produktů a služeb pro různé oblasti podnikání.

Obchodní řetězec Makro se zaměřuje na velkoobchodní prodej potravin, nápojů a dalšího sortimentu. Nabízí mnoho produktů od mnoha dodavatelů a značek, včetně zahraničních. Kromě potravinových produktů nabízí také techniku, spotřební zboží, drogerii, kosmetiku, elektro a mnoho dalšího. Všechny produkty jsou k dispozici v různých velikostech a baleních, což usnadňuje nákup pro různé typy podnikání.

Makro je pro své zákazníky otevřen 7 dní v týdnu a poskytuje i možnost objednávky online. Kromě toho poskytuje také řadu služeb jako např. prodejní poradenství, dodávky zboží, servis a opravy, školení pro zaměstnance a mnoho dalšího. Pro zákazníky, kteří nakupují pravidelně, je k dispozici i vlastní karta Makro, která umožňuje výhodnější nákup a další výhody.

V Makro můžete najít i velký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů, včetně vína a piva. Díky tomu je Makro ideálním místem pro nakupování pro restaurace, hotely a další provozovny. Navíc, v některých pobočkách Makra je k dispozici i prodejna s kávou a cukroviny.

Výhodou nákupu v Makru je i to, že zde můžete najít produkty pro speciální dietní požadavky, jako jsou například bezlepkové, bezlaktózové nebo vegetariánské produkty. Všechny produkty jsou přitom k dispozici za výhodné ceny, což je další benefit, zejména pro podnikatele, kteří potřebují nakupovat ve velkém množství.