NORMA Leták 20.05 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

NORMA

NORMA je řetězec diskontních obchodů nabízející potraviny, drogerii, spotřební zboží a další. V České republice má více než 130 kamenných prodejen a snaží se být co nejpřístupnější pro zákazníky. NORMA nabízí široký sortiment kvalitního zboží za konkurenceschopné ceny, včetně vlastních značek, které jsou k dispozici pouze v této síti obchodů.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

NORMA je řetězec diskontních obchodů, který má ve své nabídce potraviny, drogerii, spotřební zboží a mnoho dalšího. Obchody NORMA jsou v České republice velmi oblíbené, protože nabízejí široký sortiment kvalitního zboží za velmi konkurenceschopné ceny.

Značky, které jsou k dispozici v obchodech NORMA, jsou velmi rozmanité a zahrnují jak značky domácích výrobců, tak i značky mezinárodních výrobců. NORMA se zaměřuje na nabídku vysoké kvality za nízké ceny a nabízí také vlastní značky, které jsou k dispozici pouze v této síti obchodů.

Historie NORMA sahá až do roku 1989, kdy byla v Německu založena první prodejna. Od té doby se sítě obchodů NORMA postupně rozrůstají a dnes jsou k dispozici v mnoha zemích Evropy. V České republice je NORMA poměrně novým hráčem na trhu, ale již si získala velkou popularitu mezi zákazníky díky své široké nabídce a výhodným cenám.

V České republice má NORMA více než 130 kamenných prodejen, které jsou rozmístěny po celé zemi. Otevírací doba se může lišit v závislosti na konkrétní prodejně, ale obvykle jsou obchody otevřené od brzkého rána až do pozdních večerních hodin. NORMA se snaží být co nejpřístupnější pro své zákazníky, a proto jsou prodejny umístěny v blízkosti obytných čtvrtí a na strategických místech, aby byly co nejvíce přístupné.