ŠLAK Leták 06.05 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

ŠLAK

Šlak je významným řetězcem drogerií v České republice, který nabízí kosmetiku, drogerii, parfémy, zdravou výživu a léčebné přípravky. Kromě kamenných prodejen má Šlak také online eshop, který je mezi zákazníky oblíbený. Prodejny jsou rozloženy po celé zemi a nabízejí příjemné prostředí a širokou nabídku zboží.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Šlak je jedním z nejvýznamnějších řetězců drogerií v České republice. Obchod se specializuje na kosmetiku, drogerii, parfémy, ale také na zdravou výživu a léčebné přípravky. Své zboží nabízí jak prostřednictvím kamenných prodejen, tak i online eshopu, který je velmi oblíbený mezi zákazníky.

Jedním z hlavních specifik obchodu Šlak je zaměření na zdravou výživu. Zákazníci zde najdou širokou nabídku bio produktů, přírodních doplňků stravy a superpotravin. Mezi nejpopulárnější vlastní značky patří například Mediate, Aboca nebo Alavis.

Prodejny Šlak jsou rozloženy po celé České republice. Zákazníci se mohou těšit na příjemné prostředí a širokou nabídku zboží. Prodejny mají většinou otevřeno od pondělí do neděle a jsou otevřeny i o víkendech. Zákazníci si tak mohou nakoupit potřebné zboží i mimo běžnou pracovní dobu.

Šlak má také vlastní vernostní program, díky kterému si zákazníci mohou vydělat různé výhody a slevy. Stačí se zaregistrovat na webových stránkách či v prodejně a za každý nákup získat body, které lze poté vyměnit za slevy na další nákupy.

Historie Šlak sahá až do roku 1993, kdy byla otevřena první prodejna v Brně. Od té doby se řetězec postupně rozrůstal a v současné době má Šlak více než 40 prodejen po celé České republice. Šlak se také výrazně angažuje v podpoře zdravého životního stylu, a to nejen prostřednictvím nabídky výrobků, ale také různými akcemi a kampaněmi.