Tamda Foods Leták 15.05 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

Tamda Foods

TAMDA FOODS je obchodní řetězec specializující se na exotické a zdravé potraviny z celého světa v České republice. Kromě kamenných prodejen, které mají otevřeno 7 dní v týdnu, TAMDA FOODS nabízí také možnost nakupovat potraviny online. Obchodní řetězec má také vlastní věrnostní program, který umožňuje zákazníkům získat slevy a různé výhody.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

TAMDA FOODS je obchodní řetězec specializující se na prodej potravin z celého světa, který působí v České republice. Obchodní řetězec nabízí širokou škálu exotických a zdravých potravin, zahrnující například ovoce a zeleninu, koření, maso, ryby, sušené plody a mnoho dalších produktů.

TAMDA FOODS se snaží zákazníkům nabídnout výběr kvalitních a originálních potravin z celého světa. Mezi nejoblíbenější kategorie patří například asijská kuchyně, mexická kuchyně nebo středomořská kuchyně. Zákazníci si tak mohou vychutnat autentickou chuť jídel z různých zemí světa.

Kamenné prodejny TAMDA FOODS jsou umístěny v nejrůznějších částech České republiky a nabízejí širokou škálu exotických potravin. Většina prodejen má otevřeno sedm dní v týdnu, aby si zákazníci mohli vybírat a nakupovat potraviny v době, která jim nejlépe vyhovuje. Obchodní řetězec TAMDA FOODS také nabízí možnost nakupovat potraviny online přes svůj internetový obchod.

V obchodním řetězci TAMDA FOODS nenajdete pouze exotické potraviny, ale také mnoho produktů vlastní značky. Mezi nejpopulárnější patří například rýže, koření, cukrovinky a sušené ovoce. Tyto produkty jsou velmi kvalitní a často levnější než konkurenční značky.

Věrnostní program TAMDA FOODS umožňuje zákazníkům získat různé výhody a slevy. Stačí se zaregistrovat na webových stránkách nebo v prodejně a získat bodový systém, který lze poté vyměnit za slevy na další nákupy. Obchodní řetězec TAMDA FOODS také pravidelně pořádá akce a slevy pro své zákazníky.

Historie TAMDA FOODS sahá do roku 1997, kdy byla otevřena první prodejna v Brně. Od té doby se řetězec postupně rozvíjí.