TESCO Leták 24.07 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

TESCO

TESCO je největším maloobchodním řetězcem v České republice, který nabízí širokou škálu výrobků v různých kategoriích, jako jsou potraviny, oblečení, domácí spotřebiče, zahradní vybavení, elektronika a mnoho dalšího. TESCO nabízí širokou škálu potravin, zahrnující čerstvé ovoce a zeleninu, maso, ryby, mléčné výrobky, pečivo, sladkosti a mnoho dalšího. TESCO má kamenné prodejny po celé České republice a nabízí také možnost nakupovat online přes svůj internetový obchod.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

TESCO je mezinárodní maloobchodní řetězec s původem ve Velké Británii, který působí také v České republice. TESCO je největším maloobchodním řetězcem v ČR a nabízí širokou škálu výrobků v různých kategoriích, jako jsou potraviny, oblečení, domácí spotřebiče, zahradní vybavení, elektronika a mnoho dalšího. V České republice působí TESCO již od roku 1996 a dnes má téměř 300 prodejen po celé zemi.

TESCO nabízí širokou škálu potravin, zahrnující čerstvé ovoce a zeleninu, maso, ryby, mléčné výrobky, pečivo, sladkosti a mnoho dalšího. Obchod se také specializuje na nabídku značkových produktů, ale také na vlastní značky, jako jsou například Finest, Everyday Value nebo Free From. TESCO se snaží nabízet zákazníkům kvalitní produkty za rozumné ceny.

Kromě potravin nabízí TESCO také další sortiment, jako jsou oblečení, kosmetika, elektronika, domácí potřeby a mnoho dalšího. Většina prodejen má oddělení s elektronikou a drobným spotřebním zbožím, kde si zákazníci mohou vybrat například televizory, mobilní telefony, ale také různé kabely, sluchátka a další příslušenství. V oddělení s oblečením najdete nabídku pro dospělé, ale také pro děti a kojence. Kosmetické produkty nabízí TESCO jak vlastní značky, tak i různé značky třetích stran.

TESCO má kamenné prodejny po celé České republice, které nabízejí příjemné prostředí pro nakupování a jsou rozděleny do několika kategorií, jako jsou TESCO Supermarket, TESCO Hypermarket a TESCO Express. Každá z těchto kategorií se zaměřuje na jiný typ prodejen a nabízí různé služby a sortiment zboží. Otevírací doba prodejen se může lišit podle místa, ale většina prodejen má otevřeno od pondělí do neděle. V prodejnách najdete příjemné a moderní prostředí, kvalitní služby a profesionální poradenství.

TESCO také nabízí možnost nakupovat online přes svůj internetový obchod, který je velmi oblíbený mezi zákazníky. Zákazníci si zde mohou prohlédnout nabídku zboží, porovnat ceny a objednat si zboží přímo z domova. Eshop nabízí možnost platby při osobním odběru v prodejně nebo online platbu kartou.