Top Drogerie Leták 16.05 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

Top Drogerie

TOP drogerie je řetězec drogerií, který nabízí široký sortiment kosmetiky, drogerie a hygienických potřeb za přijatelné ceny. Firma má více než 120 kamenných prodejen v České republice a nabízí také svůj e-shop s širokou nabídkou zboží a věrnostním programem TOP klub. Výhodou členství v klubu je získávání bodů za nákupy, které lze poté využít k nákupu zboží za zvýhodněné ceny.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

TOP drogerie je řetězec drogerií, který se zaměřuje na prodej kosmetiky, drogerie a hygienických potřeb. V České republice je TOP drogerie jedním z největších prodejců tohoto druhu a nabízí široký sortiment značkových výrobků za přijatelné ceny.

V nabídce TOP drogerie naleznete mnoho druhů kosmetiky, jako jsou vlasové produkty, parfémy, kosmetiku na péči o pleť a tělo a mnoho dalšího. TOP drogerie také nabízí hygienické potřeby, jako jsou papírové výrobky, kosmetické ubrousky a příslušenství pro osobní hygienu.

Historie TOP drogerie sahá až do roku 1991, kdy byla v České republice založena první prodejna. Od té doby se sítě obchodů TOP drogerie postupně rozrůstají a dnes jsou k dispozici v mnoha zemích po celém světě. V České republice má TOP drogerie více než 120 kamenných prodejen, které jsou rozmístěny po celé zemi.

TOP drogerie také nabízí svým zákazníkům možnost využít programu TOP klub, který zákazníkům nabízí řadu výhod. Členství v klubu je zdarma a umožňuje získávat body za nákupy, které lze poté využít k nákupu zboží za zvýhodněné ceny.

Otevírací doba se může lišit v závislosti na konkrétní prodejně. Většina prodejen TOP drogerie je otevřeno od pondělí do soboty v rozmezí od 8:00 do 20:00 hodin. Některé prodejny TOP drogerie jsou také otevřené v neděli.

Kromě kamenných prodejen nabízí TOP drogerie také možnost nakupovat v jejím eshopu, který je k dispozici 24 hodin denně. Eshop nabízí stejně širokou nabídku zboží, jako kamenné prodejny. TOP drogerie také nabízí služby jako věrnostní program TOP klub, možnost objednání a doručení zboží přímo domů a možnost vrácení zboží v prodejnách i poštou.