UNI HOBBY Leták 30.05 ✳️ Prohlédněte si aktuální leták

UNI HOBBY

Uni Hobby je řetězec prodejen specializujících se na prodej hobby a tvůrčích potřeb. Nabízí široký sortiment výrobků od různých značek včetně barvy, fixy, papíry, modelářské potřeby a další. Má více než 20 kamenných prodejen v České republice s otevírací dobou většinou od pondělí do soboty a nabízí také eshop s 24 hodinovou dostupností a různými službami pro zákazníky, jako je montáž, doprava zboží a vyzvednutí zboží v okénku.

Nakupujte chytře s naší aplikací

Stáhněte si z Google Play
Stáhněte si z Google Play

Uni Hobby je řetězec prodejen se specializací na prodej hobby a tvůrčích potřeb. V České republice je Uni Hobby jedním z největších prodejců tohoto druhu a nabízí široký sortiment výrobků od různých výrobců a značek.V nabídce Uni Hobby naleznete mnoho druhů potřeb pro tvůrčí práce, jako jsou barvy, fixy, papíry, modelářské potřeby, hlinu a mnoho dalšího. Uni Hobby také nabízí hobby potřeby, jako jsou stavebnice, hry, puzzle a mnoho dalšího.

Historie Uni Hobby sahá až do roku 2001, kdy byla založena první prodejna v České republice. Od té doby se sítě obchodů Uni Hobby postupně rozrůstají a dnes jsou k dispozici v mnoha zemích po celém světě. V České republice má Uni Hobby více než 20 kamenných prodejen, které jsou rozmístěny po celé zemi.

Uni Hobby nabízí svým zákazníkům širokou nabídku výrobků v různých cenových kategoriích, takže si mohou vybrat, co jim nejlépe vyhovuje. Navíc Uni Hobby pravidelně pořádá workshopy, na kterých se zákazníci mohou naučit nové techniky a získat inspiraci pro své tvůrčí práce.

Otevírací doba se může lišit v závislosti na konkrétní prodejně. Většina prodejen Uni Hobby je otevřena od pondělí do soboty v rozmezí od 9:00 do 18:00 hodin. Některé prodejny Uni Hobby jsou také otevřené v neděli.

Uni Hobby také nabízí svůj vlastní eshop, který je k dispozici 24 hodin denně. V eshopu najdete stejně širokou nabídku výrobků, jako v kamenných prodejnách. Uni Hobby nabízí také služby jako montáž, doprava zboží a vyzvednutí zboží v okénku.

Kromě online prodeje nabízí Unihobby.cz také možnost osobního odběru zboží v kamenných prodejnách, které se nacházejí v několika městech v České republice. Otevírací doba se může lišit v závislosti na konkrétní prodejně, ale většina prodejen Unihobby.cz je otevřená od pondělí do soboty v rozmezí od 9:00 do 18:00 hodin. Některé prodejny Unihobby.cz jsou také otevřené v neděli.

Unihobby.cz nabízí svým zákazníkům řadu služeb, jako je montáž a doprava zboží, a vyzvednutí zboží v okénku. Pro zákazníky, kteří hledají inspiraci a nové techniky, Unihobby.cz pořádá pravidelné workshopy a online kurzy.