kik Nové Město na Moravě - obchody, otevírací doba, propagační letáky

kik Nové Město na Moravě - obchody, otevírací doba, propagační letáky

Zde najdete všechny adresy sítě kik a otevírací doby v Nové Město na Moravě. Aktuální propagační letáky obchodu kik a nejnovější akce.

Zobrazit všechny adresy obchodů kik

Lokalizace obchodů

V městě Nové Město na Moravě momentálně najdete 1 obchod kik.

 • Otevírací doba:
  Pondělí:8:00 - 18:30
  Úterý:8:00 - 18:30
  Středa:8:00 - 18:30
  Čtvrtek:8:00 - 18:30
  Pátek:8:00 - 18:30
  Sobota:8:00 - 18:30
  Neděle:9:00 - 18:00

V současné době neexistují žádné noviny řetězce kik. Podívejte se na další nabídky, které by vás mohly zajímat.

Zkontrolujte aktuální propagační letáky sítě obchodů kik ve městě Nové Město na Moravě, platné tento týden (15.04 - 21.04). Dostupné letáky: 1 a mnoho produktů za akční ceny a aktuální akce.

Obchodní řetězce v Nové Město na Moravě

Zobrazit všechny obchody

KIK je německý diskontní řetězec, který má v České republice více než 100 prodejen s oblečením a spotřebním zbožím. Sortiment obchodu je zaměřen především na cenově dostupné zboží pro celou rodinu, včetně dámského, pánského a dětského oblečení, doplňků, kosmetiky a bytových potřeb.

V obchodech KIK můžete najít široký sortiment oblečení pro každou příležitost, včetně košil, triček, kalhot, šortek, sukní, šatů a kabátů. K dispozici jsou také velikosti pro všechny typy postav, od dětí po velké velikosti. Pro nákupní košík si můžete vybrat také boty, kabelky, šperky a další módní doplňky. Pro domácnost nabízí KIK nádobí, textilie, kosmetiku a další produkty.

Historie značky sahá až do roku 1994, kdy byl první obchod otevřen v Německu. KIK se postupně rozrůstal a expandoval i do dalších zemí. V České republice působí KIK od roku 2008 a v současnosti má více než 100 prodejen po celé zemi. Značka se zaměřuje na kvalitu za přijatelné ceny a stává se jedním z nejoblíbenějších diskontních řetězců.

Prodejny KIK jsou umístěny v nákupních centrech, ale také v menších městech a vesnicích. Většina prodejen je otevřena od pondělí do soboty od 9:00 do 20:00 hodin. Některé prodejny větších nákupních center mají prodlouženou otevírací dobu.

Prodejny KIK jsou navrženy tak, aby zákazníci mohli snadno nakupovat. Prostor obchodu je čistý a přehledný, takže je snadné najít si potřebné zboží. Zaměstnanci jsou vstřícní a ochotní pomoci s výběrem a odpovědět na jakékoliv otázky.

Celkově lze říci, že KIK je dobrá volba pro ty, kteří hledají cenově dostupné oblečení a spotřební zboží. Nabídka je široká a prodejny jsou rozprostřeny po celé zemi, což zajišťuje dostupnost