OBI Frýdek-Místek - obchody, otevírací doba, propagační letáky

OBI Frýdek-Místek - obchody, otevírací doba, propagační letáky

Zde najdete všechny adresy sítě OBI a otevírací doby v Frýdek-Místek. Aktuální propagační letáky obchodu OBI a nejnovější akce.

Zobrazit všechny adresy obchodů OBI

Lokalizace obchodů

V městě Frýdek-Místek momentálně najdete 1 obchod OBI.

 • Otevírací doba:
  Pondělí:8:00 - 20:00
  Úterý:8:00 - 20:00
  Středa:8:00 - 20:00
  Čtvrtek:8:00 - 20:00
  Pátek:8:00 - 20:00
  Sobota:8:00 - 20:00
  Neděle:8:00 - 20:00

Nejnovější akční letáky OBI

Zkontrolujte aktuální propagační letáky sítě obchodů OBI ve městě Frýdek-Místek, platné tento týden (13.05 - 19.05). Dostupné letáky: 1 a mnoho produktů za akční ceny a aktuální akce.

Obchodní řetězce v Frýdek-Místek

Zobrazit všechny obchody

OBI je řetězec prodejen se specializací na prodej stavebnin, nářadí, domácích potřeb a zahradního vybavení. V České republice je OBI jedním z největších prodejců tohoto druhu a nabízí velký sortiment výrobků od různých výrobců a značek.

V nabídce OBI naleznete mnoho druhů stavebnin a nářadí, které můžete použít pro stavbu nebo renovaci vašeho domova. Mezi výrobky najdete například dlaždice, kuchyňské linky, dveře, okna a podlahové krytiny. OBI také nabízí velký výběr zahradního vybavení, jako jsou grily, zahradní nábytek, rostliny a zahradní náčiní. Kromě toho nabízí OBI širokou nabídku nábytku, spotřebičů a elektroniky pro váš domov.

Historie OBI sahá až do roku 1970, kdy byla založena první prodejna v Německu. Od té doby se sítě obchodů OBI postupně rozrůstají a dnes jsou k dispozici v mnoha zemích po celém světě. V České republice má OBI více než 20 prodejen, které jsou rozmístěny po celé zemi.

OBI také nabízí svým zákazníkům možnost nakupovat přes svůj eshop, který je k dispozici 24 hodin denně. V eshopu najdete stejně širokou nabídku výrobků, jako v kamenných prodejnách. OBI nabízí také služby jako montáž, doprava zboží a pronájem nářadí.

Otevírací doba se může lišit v závislosti na konkrétní prodejně. Většina prodejen OBI je otevřená od pondělí do soboty v rozmezí od 8:00 do 20:00 hodin. Pro zákazníky, kteří mají náročnější pracovní harmonogram, jsou některé prodejny otevřené také v neděli.